Jaroslav Šámal -  Červená v polích

Pastel na kartonu. 32x47 cm. Signováno vpravo dole Jar. Šámal. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám poškozen.

o autorovi: 1914 - 1988
Narodil se v Bosni u Mnichova Hradiště. Studoval v Praze AVU u prof. Nejedlého a Holého. Ve své tvorbě se inspiroval životem na venkově, a to jak krajinou, tak zemědělskou technikou, maloval také zátiší. Zabýval se rovněž grafikou a realizacemi pro architekturu.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 13 000 Kč.

Jaroslav Šámal
40065. Červená v polích
Dražba ukončena:30.01.2020 20:21:13
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 100 Kč