Jaroslav Šefl - Cesta k vesnici

Olej na kartonu, 29x50 cm. Signováno vpravo dole Šefl. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

35423. Cesta k vesnici
Dražba ukončena:26.09.2019 22:02:26
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 200 Kč