Jaroslav Šetelík, text Dr. Harlas - Praha

Kniha, 38x37 cm. Obrazy Jaroslav Šetelík. Reprodukováno akvarel-ofsetem. Vydala Legiografie, Praha 1932.

Pozn.: Vazba poškozena. U zadní předsádky přetržen list.

Jaroslav Šetelík, text Dr. Harlas
24180. Praha
Dražba ukončena:14.11.2018 18:04:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 200 Kč