Jaroslav Šimánek

55214. Talíř plný hub

popis: Olej na překližce, 23x30 cm. Signováno vpravo dole Šimánek. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

zbývá: 29 dnů, 14 hodin

konec dražby: 17.02.2021 20:12:00

vyvolávací cena: 500 Kč

Předmět ještě nebyl dražen