Jaroslav Šolc

1111. Livingstone ve světě ztracený

popis: Olej na hobře, 81x65 cm, signováno vpravo na spodní straně rámu.

dražba ukončena: 02.06.2014 19:53:00

vyvolávací cena: 25 000 Kč

vydraženo za: 130 000 Kč