Jaroslav Štika, Antonio Francesco - Soubor 37 erotických kreseb a grafik

Různé techniky, od 31x23 do 9x9 cm, volné listy. Signováno 12x Antonio Francesco, 11x J. Štika, ostatní nesignováno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Jaroslav Štika, Antonio Francesco
34668. Soubor 37 erotických kreseb a grafik
Dražba ukončena:19.09.2019 20:55:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 800 Kč