Kombinovaná technika, 44x29 cm, signováno vpravo dole J. Štika. Rám, sklo.
Pozn.: Rám mírně poškozen, papír mírně poškozen.
o autorovi: 1906, Praha - 1940, Praha
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 40 000 Kč