Jaroslav Válek - Let balónu

Reliéf - kov, 29x32 cm. Značeno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

o autorovi: Narodil se v Uherském Hradišti v roce 1954. Umělecky formálně vzdělán není. Ovlivnilo ho seznámení s Karlem Neprašem. V USA absolvoval stáž u L. Ursa a A. Caldera. Ve své tvorbě se věnuje ocelové kované nebo svařované plastice figurálních i geometrických forem, kovovému autorskému šperku a grafice. Je autorem ceny diváků Alfréda Radoka.

Jaroslav Válek
89205. Let balónu
Dražba ukončena:29.01.2023 20:03:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 100 Kč