Jaroslav Votruba - Pohled na Tatry

Tempera na papíru, 50x66 cm. Nesignováno Jaroslav Votruba. Rám, sklo.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny. Sklo v rohu prasklé.

o autorovi: 1889-1971
Narodil se v Uhříněvsi, dnes Praha. Studoval pražskou UMPRUM u prof. Schikanedra. Trvale se usadil na Slovensku, kde se věnoval převážně krajinomalbě. Proslavil se jako malíř Tater.

Jaroslav Votruba
33778. Pohled na Tatry
Dražba ukončena:26.06.2019 20:22:08
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:700 Kč

700 Kč 26.06.2019 20:17:08 4039
600 Kč 17.06.2019 18:48:02 4669