Jaroslav Wünsch

1293. Zima na předměstí

popis: Olej na překližce, 58x62 cm, signováno vpravo dole a datováno 1958, rám.

Pozn.: Vzadu štítek FVÚ.

dražba ukončena: 02.06.2014 22:35:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 500 Kč

500 Kč 02.06.2014 20:44:41 74