Jaroslav Zapletal

39760. Čistění odlitků

popis: Akvarel. 56x39 cm. Nesignováno, zezádu přípis. Rám, pasparta, sklo.

pozn.: Rám mírně poškozen. Pasparta mírně poškozen. Pochází z majetku Škoda Investment a.s.

dražba ukončena: 29.01.2020 19:11:00

vyvolávací cena: 500 Kč

nebylo vydraženo