Jaroslav Zdrůbecký - Cesta podél skály u Okoře

Olej na plátně, 63x77 cm, signováno vpravo dole J. Zdrůbecký, rám.

o autorovi: 1907 – 1991
Malíř. Studoval Státní grafickou školu v Praze a na pražské AVU u prof. Nejedlého. Věnoval se převážně krajinomalbě a přírodním motivům. Pro francouzského nakladatele Paula Fauchera ilustroval knihy pro děti. Vystavoval s SVU Aleš v Brně.

14659. Cesta podél skály u Okoře
Dražba ukončena:29.11.2017 21:24:21
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:2 600 Kč