Jean Effel - Čertík

Kombinovaná technika na ultrafánu. 33x45 cm. Nesignováno. Volný list.

Stav: Mírně poškozeno.

o autorovi: 1908 – 1982
Francouzský kreslíř, karikaturista, ilustrátor, novinář, vlastním jménem François Lejeune, odtud zkratka Effel.

38855. Čertík
Dražba ukončena:12.12.2019 20:03:00
Vyvolávací cena:700 Kč
nebylo vydraženo