Jean Gilly - Konvolut 2 Leptů - Modelky

Lept, 32x15 cm. Signováno vpravo dole tužkou Jean Gilly. Rám, sklo.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

Jean Gilly
57083. Konvolut 2 Leptů - Modelky
Dražba ukončena:18.03.2021 21:52:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč