Jean-Jacques Grandville - L'ordre regne á Varsovie

Litografie, 29x20 cm. Signováno vpravo dole J.J. Grandville. Satira odrážející politickou situaci v Polsku. Pasparta.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Jean-Jacques Grandville
46880. L'ordre regne á Varsovie
Dražba ukončena:15.07.2020 19:18:00
Vyvolávací cena:500 Kč
nebylo vydraženo