Jean-Jacques Grandville

46880. L'ordre regne á Varsovie

popis: Litografie, 29x20 cm. Signováno vpravo dole J.J. Grandville. Satira odrážející politickou situaci v Polsku. Pasparta.

Pozn.: Mírně poškozeno.

zbývá: 11 dnů, 11 hodin

konec dražby: 15.07.2020 19:18:00

vyvolávací cena: 500 Kč

Předmět ještě nebyl dražen