Jean René Bazaine

39196. Abstrakce

popis: Litografie, 22x19 cm. Signováno vpravo dole tužkou Bazaine 68. Pasparta, sklo.

Pozn.: Papír v horních okrajích mimo dílo poškozen. Sklo prasklé.

dražba ukončena: 15.01.2020 19:51:14

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 1 500 Kč