Akryl na sololitu, 50 x 60 cm, signováno autorsky ligaturou vpravo dole, dále vzadu autorský přípis, rámováno ve vkusném moderním rámu.
Virtuózní malířské moderní dílo vyznačující se nekompromisním pojetím barevného spektra, protínající se do vzájemných barevných kombinací v kompaktním celku působí značně pozitivně s výrazným posunem do oblasti evropské špičkové moderní malby. Vysoce nadaný autor je zastoupen v zahraničních sbírkových fondech, zejména v západní Evropě a v USA. Jeho díla zaznamenají v příštích 5 letech značný cenový vzestup pro jasnou vysokou uměleckou úroveň vybočující z plejády „rádoby umělců“. Významné galerijní dílo, nádherná kompozice, výborná sběratelská investice!!
O autorovi: Jakub Ječmínek – Narozen v Kolíně roku 1977.
Studoval výtvarný obor na PF ZČU v Plzni. Sám pedagogicky působil na FF UK v Praze. Nyní se věnuje volné tvorbě. Zabývá se tématy s filozofickým pozadím, v abstraktních pracích hledá vztahy mezi tvarem a barvou. Získal prestižní a uznávaný certifikát hodnoty Akoun. Svá díla vystavoval jak doma, tak na zahraničních výstavách.