Jelínek - Hrad za řekou

Olej na plátně, 24x39 cm. Signováno vlevo dole Jelínek 1910. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

71523. Hrad za řekou
Dražba ukončena:26.01.2022 20:25:17
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 000 Kč