J.F. Černil - Zimní nálada v horách

Olej na sololitu, 50x105 cm, signováno vpravo dole J.F. Černil, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

10004. Zimní nálada v horách
Dražba ukončena:26.04.2017 21:21:18
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 100 Kč