J. H. Štěchovský - Pohřbení Krista

Olej na plátně, 62x100 cm. Signováno vpravo dole J. H. Štěchovský. Nerámováno.

Stav: Malba mírně poškozena.

J. H. Štěchovský
51886. Pohřbení Krista
Dražba ukončena:29.10.2020 20:47:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 000 Kč