Jindřich Dostál

306716. Hrozny, meloun a broskve

popis: Olej na plátně, 60x70 cm. Signováno vpravo dole Dostál. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

zbývá: 3 dnů, 17 hodin

konec dražby: 27.11.2020 20:08:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 200 Kč