Jindřich Krátký

39771. Stráň

popis: Olej na plátně. 80x99 cm. Signováno vpravo dole J. Krátký 86. Rámováno.

pozn.: Malba mírně poškozena. Rám mírně poškozen. Pochází z majetku Škoda Investment a.s.

dražba ukončena: 29.01.2020 19:34:36

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 5 000 Kč