Jindřich Krátký

39771. Stráň

popis: Olej na plátně. 80x99 cm. Signováno vpravo dole J. Krátký 86. Rámováno.

pozn.: Malba mírně poškozena. Rám mírně poškozen. Pochází z majetku Škoda Investment a.s.

zbývá: 3 dnů, 11 hodin

konec dražby: 29.01.2020 19:22:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 2 100 Kč