Jindřich Mráček - Malí šohaji

Olej na překližce, 100x78 cm, signováno vpravo nahoře J. Mráček 1941, rám.

Pozn.: Rám poškozen.

11713. Malí šohaji
Dražba ukončena:28.06.2017 20:22:44
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 500 Kč