Jindřich Musil - Kytice lučních květů

Olej na sololitu, 90x62 cm. Signováno vpravo dole Musil J. Nerámováno.

Jindřich Musil
308756. Kytice lučních květů
Dražba ukončena:28.05.2021 20:11:45
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 600 Kč