Jindřich Příhoda - Vodník

Akvarel, 30x40 cm, signováno vpravo dole Jindřich Příhoda 1933, rám, zaskleno.

o autorovi: Narodil se v Božejově u Pelhřimova roku 1892.
Studoval AVU v Praze u profesorů Bukovace, Preislera a Hynaise. Ve své tvorbě se zabýval převážně pohádkovými motivy, které ztvárňoval v akvarelech, ale tvořil i olejomalby, pastely, perokresby a lepty.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 4 000 Kč

12756. Vodník
Dražba ukončena:21.09.2017 22:22:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 100 Kč