Český malíř 1. pol. 20. stol. - Zimní les

Olej na plátně, 33x22 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

Pozn.: Vzadu neautorský přípis J. Prucha.

Český malíř 1. pol. 20. stol.
51625. Zimní les
Dražba ukončena:28.10.2020 19:53:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
nebylo vydraženo