Jindřich Stehlík - Krajina v Dalmácii

Olej na kartonu, 33x44 cm. Signováno vlevo dole J. Stehlík. Rámováno.

o autorovi: 1905 – 1991

Jindřich Stehlík
61628. Krajina v Dalmácii
Dražba ukončena:27.06.2021 20:30:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 400 Kč