Jindřich Stehlík - Mořský příboj

Olej na sololitu, 30x56 cm. Signováno vpravo dole Stehlík. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

Jindřich Stehlík
27011. Mořský příboj
Dražba ukončena:30.01.2019 18:31:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:800 Kč

800 Kč 27.12.2018 17:41:03 4349
700 Kč 17.12.2018 8:49:40 219