Jindřich Stehlík - Panorama Prahy z Čechova mostu

Olej na plátně. 66x99 cm. Signováno vpravo dole J. Stehlík. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1905 – 1991

39944. Panorama Prahy z Čechova mostu
Dražba ukončena:29.01.2020 23:11:04
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:6 000 Kč