Jindřich Tomec - Lovec na čekané

Olej na překližce, 50x50 cm. Signováno vpravo dole Tomec. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Obraz zakonzervován damarovým lakem.

o autorovi: 1863-1928
Narodil se v Praze. Již od svých 14 let vypomáhal H. Ullikovi s malbami divadelních dekorací a v tom také pokračoval ve Vídni po dobu svých studií v krajinářské škole u prof. Lichtenfelse na vídeňské AVU. Byl uznávaným autorem a svá díla hojně vystavoval jak v Praze a Vídni, tak i jinde v Evropě a v USA. Ve své tvorbě se zaměřil hlavně na městskou architekturu a sakrální interiéry.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 80 000 Kč.

Jindřich Tomec
47298. Lovec na čekané
Dražba ukončena:29.07.2020 21:15:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 200 Kč