Jindřich Vlček - Zakarpatská Rus

Olej na překližce, 60x80 cm. Signováno vpravo dole J. Vlček. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1885 – 1968
Malíř. Studoval na keramické škole v Teplicích, na Uměleckoprůmyslové škole ve Vídni u Myrbacha-Theinfelda a na AVU v Praze u H. Schwaigera. Bojoval v legiích v 1. světové válce, maloval výjevy z legií. Věnoval se krajinomalbě a figurativní malbě. Tvořil též plakáty, navrhoval známky.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 25 000 Kč

28762. Zakarpatská Rus
Dražba ukončena:27.02.2019 18:29:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:1 100 Kč