Carrarský mramor, délka 55 cm, Jindřich Wielgus (nesignováno ale dole štítek se jménem a názvem díla). Pozn.: Mírně poškozeno (odštěpek max. 2x2 mm). Sbírka PhDr. Čestmíra Císaře (1920-2013).