Jiří Balcar

305445. Cesta do vesnice

popis: Kresba, 20x29 cm. Signováno dole uprostřed Jiří Balcar. Rám, sklo.

pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1929 - 1968
Narodil se v Kolíně. Studoval UMPRUM, pak přestoupil na AVU do ateliéru prof. Muziky. Vystavoval doma i v zahraničí.

dražba ukončena: 03.07.2020 20:06:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 700 Kč