Jiří Balling - Citron a česnek

Olej na sololitu, 16x19 cm. Signováno vlevo dole Balling Jiří. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1890 - ?
Narodil se v Rakovníku. Studoval nejprve soukromě u K. Reisnera v Praze, poté pokračoval ve studiu na UMPRUM a na pražské AVU u prof. Loukoty, Bukovace a Nechleby. Do začátku druhé světové války se zabýval hlavně restaurováním.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 8 500 Kč.

47389. Citron a česnek
Dražba ukončena:30.07.2020 19:01:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:900 Kč