Olej na kartonu, 43x59 cm. Signováno vpravo dole Berger. Rám, pasparta, sklo.
Stav: Rám mírně poškozen.
o autorovi: 1928 - 1992 Narodil se v Úpici. Byl malíř, grafik, kreslíř a textilní výtvarník.