Jiří Brynda - Pohyb II

Kombinovaná technika, 140x185 cm. Signováno dole uprostřed Brynda 2004. Nerámováno.

o autorovi: 1949
Narodil se v Kladně. Studoval v Praze AVU u prof. Součka. Zabývá se volnou tvorbou a interierovým designem.

40053. Pohyb II
Dražba ukončena:30.01.2020 20:04:00
Vyvolávací cena:700 Kč
nebylo vydraženo