Kombinovaná technika, 140x185 cm. Signováno dole uprostřed Brynda 2004. Nerámováno.
o autorovi: 1949 Narodil se v Kladně. Studoval v Praze AVU u prof. Součka. Zabývá se volnou tvorbou a interierovým designem.