Jiří Brynda - Pohyb II - VELKÝ FORMÁT

Kombinovaná technika, 140x185 cm. Signováno dole uprostřed Brynda 2004. Nerámováno.

o autorovi: 1949
Narodil se v Kladně. Studoval v Praze AVU u prof. Součka. Zabývá se volnou tvorbou a interierovým designem.

307288. Pohyb II - VELKÝ FORMÁT
Dražba ukončena:10.01.2021 20:06:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 000 Kč