Olej na kartonu, 141x108 cm. Signováno vpravo dole Brynda 98. Nerámováno.
Stav: Malba mírně poškozena.
o autorovi: 1949 Narodil se v Kladně. Studoval v Praze AVU u prof. Součka. Zabývá se volnou tvorbou a interierovým designem.