Jiří Brynda - Žena s vozíkem - VELKÝ FORMÁT

Olej na kartonu, 141x108 cm. Signováno vpravo dole Brynda 98. Nerámováno.

Stav: Malba mírně poškozena.

o autorovi: 1949
Narodil se v Kladně. Studoval v Praze AVU u prof. Součka. Zabývá se volnou tvorbou a interierovým designem.

53043. Žena s vozíkem - VELKÝ FORMÁT
Dražba ukončena:26.11.2020 21:28:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 200 Kč