Jiří Brynda

53043. Žena s vozíkem - VELKÝ FORMÁT

popis: Olej na kartonu, 141x108 cm. Signováno vpravo dole Brynda 98. Nerámováno.

pozn.: Malba mírně poškozena.

o autorovi: 1949
Narodil se v Kladně. Studoval v Praze AVU u prof. Součka. Zabývá se volnou tvorbou a interierovým designem.

dražba ukončena: 26.11.2020 21:28:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 1 200 Kč