Jiří Drozd

306410. Slezská krajina

popis: Olej na kartonu, 35x100 cm. Signováno vpravo dole Jiří Drozd 64. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 20.10.2020 20:14:20

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 900 Kč