Jiří Drozd - Slezská krajina

Olej na kartonu, 35x100 cm. Signováno vpravo dole Jiří Drozd 64. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1924 - 1984
Studoval UMPRUM a po válce dokončil studia v grafické speciálce prof. Strnadela. Ve své tvorbě se věnoval malbě i grafice.

306410. Slezská krajina
Dražba ukončena:20.10.2020 20:14:20
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:900 Kč