Jiří Fiala, V. Kovářová, Stanislav Michal, Olga Denová, Tomanová,

307450. Konvolut 9 prací

popis: Různé techniky, od 8x10 do 60x50 cm. Některé signovány. Některé rámovány, 3x zaskleno.

Pozn.: Poškozeno.

dražba ukončena: 30.01.2021 20:08:00

vyvolávací cena: 500 Kč

nebylo vydraženo