Jiří Hottmar - Motiv u Vimperka

Olej na plátně, 110x60 cm. Signováno vpravo dole Hottmar J. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Jiří Hottmar
308802. Motiv u Vimperka
Dražba ukončena:31.05.2021 20:11:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 100 Kč