Jiří Jarolím - Nad skalisky VELKÝ FORMÁT

Olej na plátně, 61x95 cm. Signováno vpravo dole Jarolím 89. Nerámováno.

Stav: Malba mírně poškozena.

45478. Nad skalisky VELKÝ FORMÁT
Dražba ukončena:28.05.2020 22:29:30
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:3 200 Kč