Kombinovaná technika, 52x42 cm. Signováno vlevo dole J. Mádlo 1965. Rám, pasparta, sklo.
Stav: Rám mírně poškozen.
o autorovi: 1934 - 2002
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 6 500 Kč.