Jiří Mádlo - Škoda 105

Litografie 56/200, 22x32 cm. Signováno vpravo dole tužkou J. Mádlo. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1934 - 2002

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 6 500 Kč.

Jiří Mádlo
306871. Škoda 105
Dražba ukončena:07.12.2020 20:18:29
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč