Litografie 56/200, 22x32 cm. Signováno vpravo dole tužkou J. Mádlo. Rám, sklo.
Pozn.: Rám mírně poškozen.
o autorovi: 1934 - 2002
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 6 500 Kč.