Buddy - Ano bude dobře

Litografie, 42x26 cm. Signováno vpravo dole tužkou Buddy. Číslováno 6/25. Volný list.

Buddy
66764. Ano bude dobře
Dražba ukončena:14.10.2021 22:06:24
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 400 Kč