Jiří Nečas

12143. Na pláži

popis: Pastel, 22x29 cm, signováno vlevo dole J. Nečas 1930, rám, pasparta, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 29. 6. 2017 22:25:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 500 Kč

500 Kč 29. 6. 2017 22:19:53 754