Jiří Patrman - Fantasy 1

Olej na plátně, 120x70 cm. Signováno vlevo dole Patrman. Rámováno.

Jiří Patrman
48646. Fantasy 1
Dražba ukončena:27.08.2020 20:09:52
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 200 Kč