Jiří Říha - Na Můstku

Olej na plátně, 85x65 cm. Signováno vpravo dole J.Říha 77. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

300909. Na Můstku
Dražba ukončena:20.09.2019 20:23:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 600 Kč