Jiří Salajka - Baletka

Akvarel, 33x21 cm. Signováno vpravo dole Salajka J. 82. Pasparta.

o autorovi: 1933-2008

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 50.000 Kč.

Jiří Salajka
32007. Baletka
Dražba ukončena:16.05.2019 21:50:21
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:2 400 Kč