Jiří Salajka

305406. Basket

popis: Akvarel, 36x23 cm. Signováno vpravo dole Salajka J. Rám, pasparta, sklo.

o autorovi: 1933-2008

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 50.000 Kč.

dražba ukončena: 30.06.2020 20:02:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 600 Kč

600 Kč 29.06.2020 19:21:46 6749
500 Kč 25.06.2020 5:31:25 1918